Spať na úvod

Rozhodnutím sa pre žalúzie určite neoľutujete, preto že je to funkčné, estetické a jednoduché riešenie

U nás máte na výber z veľkého množstva farebných prevedení vnútorných žalúzií aj imitácií dreva. Taktiež je možnosť rozhodnúť sa pre šírku lamiel a dizajn a rozmer vrchnej krycej lišty.

Výhody hliníkových vnútorných žalúzií 

Jedným z prvoradých kladov, ktoré Vás určite oslovia pre rozhodovaní sa pre vnútorné hliníkoví žalúzie je ich funkčnosť a jednoduché ovládanie. Elementárnymi pohybmi ich natočíte do správneho smeru, čím zatienite priestor rôznych rozmerov.

Dôležitou výhodou je tiež ich trvácnosť a minimálne opotrebovanie. Je to riešenie pre tých, ktorým záleží na tom, aby vydržalo čo najdlhšie s čo najmenšími opotrebovaním.

Čistenie a údržba sú veľmi jednoduché, čo ocení nejedná gazdinka. Zároveň je ich prednosťou nenáročná a rýchla montáž.

Na výber je tiež z veľkého množstva farieb, ktoré budú ladiť s interiérom aj s oknami. Esteticky nenarúšajú celkový koncept dizajnu, práve naopak harmonicky ho dotvárajú. Nezanedbateľnou výhodou je ich cena, ktorá je nižšia  porovnaní s inými druhmi interiérového tienenia.

Široké možnosti využitia

Vnútorné hliníkové žalúzie nie sú len možnosťou pre rodinný dom či byt. Majú široké uplatnenie v kancelárskych priestoroch, interiéroch obchodov, hotelov či priemyselných budov. Priaznivý pomer kvality a ceny, výborná funkčnosť, jednoduché ovládanie a udržiavanie robí z týchto žalúzií bezkonkurenčné riešenie na zatemnenie interiéru.