Spať na úvod

Zatiaľ čo vnútorné žalúzie sú vyrábané z hliníka a zatemňovacie prvky z látok, ktoré kompletne pohlcujú svetlo kladie sa dôraz na ich funkčné využitie.

Interiérové rolety sú vyrábané z rozličných druhov látok s rôznou priepustnosťou svetla. Plnia svoju úlohu zatienenia, ochránia pred slnečným žiarením, zabezpečia súkromie a zároveň efektne dotvárajú priestor. V zime pomáhajú udržať teplo, v lete zas pomáhajú udržať vytúžený chládok. 

Široký výber farieb 

Navyše v ponuke je veľké množstvo farebných možností vnútorných roliet, čo znamená, že na svoje si prídu milovníci jemných tlmených farieb, ale aj výraznejších odtieňov, ktoré dokážu vnútorný priestor rozžiariť. Jedno je isté, akákoľvek farebnosť v podobe roliet dokáže zútulniť vnútorný priestor. Dobre zatienia a efektne vyzerajú aj na strešných oknách.

Prednosti roletového riešenia

Ich výhodou je nenáročná montáž na stenu alebo okenný rám a jednoduchá manipulácia. Údržba látkových roliet je taktiež jednoduchá. Stačí prach z času na čas povysávať a pretrieť ich navlhčenou handričkou, v prípade väčšieho znečistenia použiť čistiaci prostriedok.

Navyše vnútorné rolety vyrábame vo Vami požadovaných rozmeroch aj v prípade okien s atypickými tvarmi a podľa individuálnych požiadaviek klienta na farbu či vzor, ovládanie a uchytenie. Ak sa Vám farebné prevedenie zunuje alebo sa látka opotrebuje, môžete ju jednoducho vymeniť.

Vnútorné rolety patria k najviac dekoratívnym prvkom tieniacej techniky. Dokážu príjemne zútulniť interiér vášho domova.